Drukuj

Stacja paliw Slovnaft

włącz .

Key Partner PL fuel can A4 black OK 1outlines
 
Nasza stacja paliw jako Partner słowackiego dystrybutora, firmy Slovnaft oferuje paliwa najwyższej jakości zgodne z Polskimi oraz Europejskimi standardami. Nie wszystkie paliwa są jednakowe! O jakości naszych paliw świadczyć może szereg dodatków uszlachetniających oraz zerowa ilość biokomponentów (B0) w związku z czym, w przeciwieństwie do konkurencyjnych paliw z 7% dodatkiem biokomponentów (B7) oferujemy produkt czysty, nie powodujący osadów co wydłuża żywotność silnika i daje mu większą moc. Różnicę można odczuć już po pierwszym tankowaniu.

Oferujemy Państwu do wyboru aż cztery rodzaje paliw: olej napędowy (ON), uszlachetniony olej napędowy Drive (ON Drive), benzyna (PB95) oraz autogaz (LPG). Paliwa Drive z dodatkami uszlachetniającymi dostępne są wyłącznie na Partnerskich stacjach Slovnaft, takich jak nasza. Zostały one sprawdzone oraz docenione przez ciągle powiększające się grono zadowolonych kierowców, dlatego też chcemy zaprosić Państwa do tego kręgu.

Nasza stacja oferuje również przekąski takie jak popularny hot-dog w rewelacyjnie niskiej cenie 3,49zł, znakomitą kawę w równie niskiej cenie oraz inne produkty spożywcze i napoje.

Dodatkowymi atutami jest duży plac manewrowy ułatwiający poruszanie się pojazdów wielkogabarytowych, który w wyjątkowych sytuacjach może posłużyć jako nocny parking.

 
+48 74 811 37 48 
 
FACEBOOK
 
Godziny otwarcia stacji:
pn.-pt.: 5:30-22:30
sobota: 6:00-22:30
niedziela: 7:00-21:30

DSC00635
 
 
DSC00625
 
DSC00611