Menu
  • biuro@tomala.pl
  • Pon - Pt : 8:00 - 18:00
  • ul. Kłodzka 10, Bystrzyca Kłodzka
Web Terminal
Wybierz język:

Części Borsehung

Części Borsehung

Części Borsehung

Borsehung GmbH jest profesjonalnym dostawcą części zamiennych do pojazdów z grupy Volkswagen. Wszystkie produkty wytwarzane i sprzedawane pod marką Borsehung są produktami OE, obecnie obsługujemy kluczowych hurtowników na całym świecie.

Części Borsehung dostarczane są w oparciu o jakość produktu OE i nigdy nie zmieniamy tej wartości. Dzięki dużej inwestycji w kontrolę produktów oraz zarządzanie całym łańcuchem produkcji marka Borsehung to marka najwyższej jakości na rynku wtórnym. Obecnie produkty wytwarzane i sprzedawane pod marką obejmują głównie układ silnika, klimatyzacji, zawieszenia, kierowania, hamulcowy i układy elektryczne. Marka jest przygotowana do obsługi rynków wtórnych, koncentrując się na Grupie Volkswagen.

 

Dystrybucja Części Borsehung

 

Wszyscy pracownicy Borsehung GmbH postrzegają zasadę dostarczania klientom produktów wysokiej jakości, wykraczających poza ich oczekiwania. Jest to najbardziej istotne i cenne doświadczenie, jakie Borsehung GmbH oferuje swoim klientom.

Borsehung GmbH zapewnia zawszę jakość oryginalnych produktów, stosuje surowe standardy kontroli.

Przed dostarczeniem produktów do klientów przeprowadzone zostają ogólne testy, aby upewnić się, że tylko idealne produkty mogą opuścić nasz magazyn.

Kontrole przeprowadzane są pod każdym kątem od kontroli towaru do regularnej kontroli nowo przybyłych produktów oraz okresowej kontroli próbek wszystkich produktów na magazynie, aby osiągnąć najbardziej niezawodną jakości przed dostawa. Surowe normy i ciągłe testy gwarantują najwyższą jakość produktu. Jako dostawca produktów OE oferujemy nie tylko oryginalnie oryginalne produkty cechujące się najwyższą jakością, ale także z dumą oferuje swoim klientom czteroletnią gwarancję jakości.