Menu
  • biuro@tomala.pl
  • Pon - Pt : 8:00 - 18:00
  • ul. Kłodzka 10, Bystrzyca Kłodzka
Web Terminal
Wybierz język:

Sklep motoryzacyjny

Sklep dla klientów detalicznych

TOMALA Spółka komandytowo-akcyjna nie zapomina o kliencie detalicznym integralną częścią hurtowni jest sklep z częściami motoryzacyjnymi. Szeroki asortyment hurtowy można u nas kupić w ilościach detalicznych. Każdy kto potrzebuje części do swojego samochodu znajdzie coś dla siebie. Fachowe doradztwo pozwoli Ci zaoszczędzić czas w doborze części.

Klienci posiadający samochody z grupy Skoda VW Audi Seat znajdą 95% części do swoich aut na miejscu i od ręki.

Nasze kontakty pozwalają zaopatrzyć się również w części do pozostałych marek samochodów poruszających się po naszych drogach. Stawiamy na zadowolenie klienta i jeśli coś jest potrzebne do Twojego samochodu znajdziemy to dla Ciebie w dobrej cenie.

Części oryginalne i zamienne nie muszą być drogie i dostępne tylko dla wybranych. TOMALA Spółka komandytowo-akcyjna gwarantuje jakość swoich produktów dla wszystkich klientów. Stali klienci zaopatrujący się w sklepie motoryzacyjnym mogą liczyć na ciekawe promocje, które przyciągają do Nas liczne grono zadowolonych klientów.

Aby przekonać się co ciekawego mamy dla Ciebie przygotowanego zapraszamy do zakupów w Sklepie Motoryzacyjnym przy Stacji Paliw Slovnaft.